a

Catering

Przerwy

kawowe

Luźne rozmowy w trakcie przerw kawowych często są podstawą późniejszych decyzji biznesowych.
Zadbamy o to, żeby kawa smakowała jak kawa, a podane do niej smakołyki zadowoliły nawet najbardziej wymagających konsumentów.

a
Catering

Firmowy

Bankiet nawet w najbardziej eleganckim wnętrzu nie uda się jeżeli catering nie będzie spełniał oczekiwań gości.
Oddając tę kwestię w nasze ręce można być pewnym, że jakość serwowanych dań oraz obsługi będzie na najwyższym możliwym poziomie.

Catering

Dietetyczny

Wielu z nas chce przejść na zdrowy tryb życia. Nie musisz być ekspertem, aby wiedzieć, że dieta jest podstawą dobrego samopoczucia i witalności. Zapewne nie masz ochoty spędzać kilku godzin w kuchni, wymyślając jadłospis i przyrządzając dla siebie dziwne posiłki. Może również obawiasz się wysokich kosztów produktów i składników. Rozwiązaniem jest najlepszy fit catering dietetyczny Wrocław, który każdego dnia dostarczy Ci pyszne i zbilansowane dania pod wybrany adres. Dieta z dowozem pod wskazany adres na terenie Wrocławia zaoszczędzi Twój czas. Codziennie zyskujesz 2 godziny, które możesz poświęcić na swoje pasje, odpoczynek, spotkania z przyjaciółmi.

Produkcja i sprzedaż

wyrobów garmażeryjnych

Nasze pierogi zyskały już wierne grono stałych smakoszy, którzy zaproponowali najlepszy sposób na zorganizowanie „pierogowej uczty”:
  • Pierogi szefa to oryginalna receptura szefa kuchni. Nadzienie zawiera kaszę gryczaną i warzywa. Podsmażone na patelni ze skwarkami nabierają niezwykłego smaku.
  •  Pierogi ukraińskie (Żółte), których recepturę przywieźliśmy prosto z Krymu. Nadzienie składa się z grzybów, ziemniaków oraz złocistej, smażonej cebulki. Ciasto zabarwione jest naturalnym karotenem. Na Ukrainie podawane są ze śmietaną i smażoną cebulką.
  • Pierogi ze szpinakiem (Zielone) o wyjątkowym, zielonym kolorze ciasta. Najlepiej smakują podgrzane w bulionie, polane masłem z cebulką..
  • Pierogi z mięsem z doskonale doprawionym farszem, wystarczy ugotować i polać roztopionym masłem
  • Pierogi z kapustą i pieczarkami najlepiej smakują podsmażone na złocisty kolor
  • Pierogi ruskie, których nadzienie zawiera ziemniaki, pikantnie doprawiony ser biały i smażoną cebulkę podajemy najczęściej ze skwarkami.
  • Pierogi z serem wyśmienicie smakują polane śmietaną kremówką
  • Pierogi z jagodami nabierają wyjątkowego smaku polane słodką śmietanką ze szczyptą wanilii
Catering

Eventowy

Organizacja:

EYUC 2019 – 1200 osób 30 tys posiłków 

Mistrzostwa Europy Lacrosse 2020 – 1200 osób 32 tys posiłków

Bachata Guinness Challenge 2019 – 1000 osób

Bal sportowca 2019,2020

Organizacja HMP 2020

Młodzieżowe HMP 2020

a