O nas

O nas

a

Kardamon powstał z myślą o wniesieniu nowej jakości , świeżości na wrocławski i warszawski rynek żywienia zbiorowego. Dzięki naszemu doświadczeniu, najwyższej jakości świadczonych usług, perfekcjonizmowi oraz kreatywności, jesteśmy cenionym partnerem biznesowym, co pozwala nam na dynamiczny rozwój i ciągłe doskonalenie.

Codziennie cieszymy się z zadowolenia naszych Klientów, którzy chętnie nas polecają.

Posiadamy bogatą ofertę kulinarną, która obejmuje szeroki wybór pysznych dań zarówno tradycyjnej polskiej kuchni, jak również nowoczesnych dań w wyszukanych aranżacjach.

Zapewniamy profesjonalny catering na bankietach, konferencjach, spotkaniach firmowych, przerwach kawowych czego dowodem sa liczne prestiżowe imprezy które zorganizowaliśmy.

Naszym celem jest zapewnienie obsługi imprez na najwyższym poziomie, dlatego z największą starannością, krok po kroku, realizujemy wszystkie poczynione ustalenia. Każde zlecenie na catering  oraz obsługę eventów wykonujemy z takim samym zaangażowaniem, a spełnienie oczekiwań oraz zadowolenie klientów i gości jest uwieńczeniem naszego trudu i pracy włożonej w realizację przedsięwzięcia. Co wyróżnia nas na rynku wśród innych firm? Jesteśmy nie tylko zespołem profesjonalistów, ale przede wszystkim idealistów dbających o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Zlecenie jest dla nas pewnego rodzaju układanką, której wszystkie elementy muszą idealnie współgrać i być dopasowane. Terminowość oraz rzetelność są dla nas bardzo ważne, rozumiemy potrzeby klienta, doceniamy zaufanie – wiemy, że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nasze potrawy docenią smakosze – przy przygotowaniu dania korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości produktów, posiłki są smaczne, jak domowe. Amatorom kulinarnych doznań proponujemy wyrafinowane potrawy, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających podniebień.